• K11

  Chuťově plná a zároveň skvěle pitelná jedenáctka s charakteristickou hořkostí českého chmele odrůd Premiant a Žatecký poloraný červeňák. Vyšší plnost a hutnou pěnu jí dodávají čtyři druhy sladů - český, mnichovský, karamelový a pšeničný.
 • Královská 12

  Je královskou volbou mezi krušovickými pivy. Dlouho doznívající, výrazná hořkost, plná sladová chuť i vůně a sytě zlatá barva, to jsou vlastnosti excelentního ležáku českého typu. Kdo má rád hořká piva, je Královská 12 přímo pro něj.
 • Pšeničné

  Velmi lehká, harmonická vůně a chuť s příjemně ovocnými tóny, vyšší pěnivost a jemné zakalení, to jsou charakteristické vlastnosti pšeničného piva. Krušovice Pšeničné jsou svrchně kvašené, nefiltrované a oblíbené také jako letní osvěžení.
 • Černé

  Výrazná karamelová chuť s tóny pražené kávy, jemná chmelová hořkost a temná barva. Černé Krušovice jsou plným, chuťově výrazným a přitom osvěžujícím pivem.
 • Řízná 10

  Žatecký chmel a vybrané odrůdy ječných sladů dávají pivu osvěžující chuť, vůni a příjemnou hořkost. Krušovická Desítka je řízná, proto se dobře pije a skvěle uhasí žízeň.
 • Nefiltr

  Typickou vůni a chuť čerstvého chmele získává tento světlý ležák díky procesu studeného chmelení v ležáckých tancích. To doplňuje běžné chmelení piva na varně. Je to pivo nefiltrované, což zvýrazňuje jeho specifický charakter, vyšší hořkost a plnost piva.
 • Březňák světlý ležák

  Už více jak 260 let pro vás vaříme světlý ležák tak, jak jej znal i pan Cibich. Tomu naše pivo chutnalo natolik, že mu propůjčil svoji tvář. Vaříme jej na dva rmuty, kvasí v otevřených kádích a dozrává v chládku ležáckého sklepa. Přivoňte si, ucítíte vůni trojího chmelení s jemnými karamelovými tóny.
 • Zlatopramen nealko

  Nealkoholické pivo jemné a výrazné chuti. Výšší plnost, střední intenzita hořkosti bez výrazné mladinové příchutě. Sytá zlatorubínová barva a smetanově bílá hustá pěna.
 • Ležák za studena chmelený

  Obsah alkoholu 4,8 % obj. Spodně kvašený ležák vyvážené chuti s příjemným aroma a výraznější hořkostí, které je dosaženo díky technologii studeného chmelení.
 • Pivní speciál

  Pro zpestření našeho portfolia na čepu pro vás pravidelně připravujeme sváteční speciály. Na Zelený čtvrtek se můžete těšit na Zelené pivo.
 • Strongbow apple cider

  Obsah alkoholu 4,5 % obj. Strongbow je vyroben z 12 nejlepších jablečných odrůd, které jsou nejvhodnější právě pro cider typický hořkosladkou chutí. Nic neosvěží víc než chladivý doušek šumivého cideru Gold Apple podávaného s ledem.

O Šalandě

Královský pivovar Krušovice představuje koncept restaurací Šalanda založený na špičkovém pivě, skvělém designu a výborné kuchyni!

Krušovické Šalandy jsou navržené tak, aby umocňovaly zážitek z výborného piva, skvělé obsluhy a unikátní atmosféry. V každé Šalandě se čepuje pivo z tanku, což je nejspolehlivější způsob, jak nabídnout zákazníkům to nejlahodnější a nejčerstvější krušovické pivo. Pivo z tanku je nepasterizované, čerstvé, čepované bez přístupu vzduchu a uchovává se za stálé teploty v chladicím boxu kolem 8°C.

Ve vybraných Krušovických Šalandách si můžete vyzkoušet pití piva z originálního nerezového mázu nebo pivní degustaci, při níž zapojíte všechny smysly. Nejprve zrak při pohledu na barvu piva, dále čich a jako poslední chuť, kdy můžete hodnotit říz a hořkost jednotlivých vzorků.