• Řízná 10

  Obsah alkoholu 4,2 % obj. Žatecký chmel a vybrané odrůdy ječných sladů dávají pivu osvěžující chuť, vůni a příjemnou hořkost. Krušovická Desítka je řízná, proto se dobře pije a skvěle uhasí žízeň.
 • Královská 12

  Obsah alkoholu je 5,0% obj. Krušovice Dvanáctka má krásnou sytě zlatou barvu a plnou sladovou chuť a vůni.  Díky svým vlastnostem je excelentním pivem pro všechny milovníky hořkých a plných piv českého typu.
 • Pšenice

  Obsah alkoholu je 4,6% obj. Svrchně kvašený nefiltrovaný světlý pšeničný ležák s velmi lehkou a harmonickou chutí doplněnou o ovocné tóny. Světle žlutá barva, jemně zakalená zbytkovými bílkovinami a pivními kvasnicemi.
 • Černé

  Obsah alkoholu 3,8 % obj. Vyznačuje se plností, výraznou karamelovou chutí a jemnou chmelovou hořkostí. Dlouhodobě nejoceňovanější tmavé pivo ve střední Evropě.
 • Staročeský Malvaz

  Alkohol 5,6 % obj. Spodně kvašené, pivo speciální polotmavé. Sladší karamelová chuť s výraznější chmelovou hořkostí.
 • Mušketýr

  Obsah alkoholu 4,5 % obj. Vysoká plnost a zlatavá barva. Čtyři druhy použitých sladů, slad český a tři druhy sladů speciálních. Žatecký chmel zajišťuje příjemnou hořkost a jemnou chmelovou vůni.
 • Březňák 14

  Obsah alkoholu 6,5 % obj. Odležený ječný slad, kvašení na spilce v otevřených kádích. Silné pivo s bohatou pěnou, jiskřivě granátovou barvou a příjemnou dlouho doznívající hořkostí.
 • Zlatopramen nealko

  Nealkoholické pivo jemné a výrazné chuti. Výšší plnost, střední intenzita hořkosti bez výrazné mladinové příchutě. Sytá zlatorubínová barva a smetanově bílá hustá pěna.
 • Ležák za studena chmelený

  Obsah alkoholu 4,8 % obj. Spodně kvašený ležák vyvážené chuti s příjemným aroma a výraznější hořkostí, které je dosaženo díky technologii studeného chmelení.
 • Pivní speciál

  Pro zpestření našeho portfolia na čepu pro vás pravidelně připravujeme sváteční speciály. Na Zelený čtvrtek se můžete těšit na Zelené pivo.
 • Strongbow apple cider

  Obsah alkoholu 4,5 % obj. Strongbow je vyroben z 12 nejlepších jablečných odrůd, které jsou nejvhodnější právě pro cider typický hořkosladkou chutí. Nic neosvěží víc než chladivý doušek šumivého cideru Gold Apple podávaného s ledem.

O Šalandě

Královský pivovar Krušovice představuje koncept restaurací Šalanda založený na špičkovém pivě, skvělém designu a výborné kuchyni!

Krušovické Šalandy jsou navržené tak, aby umocňovaly zážitek z výborného piva, skvělé obsluhy a unikátní atmosféry. V každé Šalandě se čepuje pivo z tanku, což je nejspolehlivější způsob, jak nabídnout zákazníkům to nejlahodnější a nejčerstvější krušovické pivo. Pivo z tanku je nepasterizované, čerstvé, čepované bez přístupu vzduchu a uchovává se za stálé teploty v chladicím boxu kolem 8°C.

Ve vybraných Krušovických Šalandách si můžete vyzkoušet pití piva z originálního nerezového mázu nebo pivní degustaci, při níž zapojíte všechny smysly. Nejprve zrak při pohledu na barvu piva, dále čich a jako poslední chuť, kdy můžete hodnotit říz a hořkost jednotlivých vzorků.